Transpacifická návštěva

Z daleké Ameriky přijel na krátkou navštěvu mladší Taiji bratr Mistra Pavla Codla Rick Pietila. Rick momentálně dlí ve Vídni a využil příležitosti a přijel na krátkou navštěvu a soukromý workshop do Prahy.

Rickova navštěva se skládala ze dvou častí turistické a cvičební. První polovinu dne věnoval společné procházce za krásami Prahy s Pavlem Codlem, během které navštívili většinu známých turistický památek Prahy. Odpoledne se přesunuli do tělocvičny, kde na ně již čekal Lukáš Hrnčiřík (instruktor školy Pavla Codla). Po rozcvičce a rozehřívací Yilu opravil Pavel Codl Rickovi některé chyby s sestavě, dal mu několik inspračních tipů, jak pokračovat a na co se při cvičení soustředit. Rick se naopak podělil o čertstvé novinky z centra dění Praktické Metody v Číně výcvikového centra Daqingshan, kde nedávno byl. A pak už jen Tui Shou, neboli Push Hands. Pavel dohlížel, radil, demonstroval různé techniky, drilly, nástupy a postupy, jak zlepšit dovednost v této sportovní disciplíně. Původně plánované odpolední cvičení se protáhlo do pozdních nočních hodin.

Rick byl z návštěvy nadšený a vyjádřil přání přijet ihned, jakmile se vrátí z USA, kam se vrací kůli pracovním povinnostem.
Rádi mu toto přání splníme a už teď se těšíme na jeho další návštěvu v Praze. .:-)


Uveřejněno

v

od

Značky: