Mistr Chen Zhonghua opět v Praze. Bude to VII. workshop v Česku. Workshop  proběhne během tří podvečerů. Každý z těchto podvečerů bude samostatný, to znamená, že se lze přihlásit i na jeden podvečer samostatně.

Workshop bude zaměřen na výuku principů Taijiquan (Taiji, Taichi, Tajči).  Dozvíte se, jak tyto principy aplikovat při cvičení základů a sestav, ale i jejich využití při zápase nebo při sebeobraně.

Mistr Chen je známý svou jedinečnou „hands on“ výukou! To znamená, že probíraná témata, aplikace nebo principy jsou předvedeny v praxi s partnerem.  Výuka Taiji v podání Mistra Chena je založena na zpětné vazbě „soupeře“, která umožňuje rychlejší a jasnější pochopení provedení pohybu aplikace či principu.

Mistr Chen bez ostychu aplikuje Taiji principy/aplikace/techniky na každém bez rozdílu váhy či tělesných proporcí, můžete tak na vlastní kůži pocítit, jak má být technika provedena.

Workshop je vhodný pro všechny věkové kategorie i styly bojových umění a sportů. Vynikající příležitost, jak obohatit své znalosti a dovednosti!!!

Budete-li mít dotaz, prosím kontaktujte Pavla Codla (+ 420 602 213 628 nebo email)

Program veřejného workshopu
Úterý 7. 3. 2023,  ZŠ Perunova 6, Praha 3, 18:00 – 20:00
Středa 8. 3. 2023,  ZŠ Perunova 6, Praha 3, 18:00 – 20:00  
Čtvrtek 9. 3. 2023,  ZŠ Perunova 6, Praha 3, 18:00 – 20:00

Cenu workshopu najdete v přihlašovacím formuláři níže, kde si můžete zvolit počet dnů, na které se chcete přihlásit.

Přihlášení proveďte pomocí formuláře níže. Po jeho odeslání vám bude zaslán potvrzující email.
prosím zkontrolujte
Výslednou cenu vám zašleme emailem spolu s dalšími informacemi k workshopu.
Podmínky účasti na workshopu pořádaném Practical Method TaijiClub: Workshop bude veden v anglickém jazyce s překladem do češtiny. Workshopu se účastním na své vlastní riziko a nebezpečí. Během workshopu je zakázáno pořizovat jakékoli fotografické a video materiály. Během workshopu je cvičenec povinen poslouchat instrukce a pokyny určené odpovědné osoby (bude představena při zahájení workshopu). Porušení pravidel a neuposlechnutí pokynů určené osoby může vést k okamžitému vyloučení cvičence z workshopu odpovědnou osobou. Prohlašuji, že nemám žádné kontraindikace ke cvičení Tchaj-ťi a/nebo Čchi kung a můj zdravotní stav mi umožňuje se workshupu účastnit.

Děkujeme a těšíme se na viděnou na workshopu!