Nábor nových členů

Jak probíhá nábor do hodin Tchaj-ťi? Kdy a jak se hlásit, co potřebujete než začnete a jak se připravit na cvičení Shi Yong Quan Fa – Praktické metody Tchaj-ťi. V tomto článku se dozvíte vše.

taiji

Nábor vs. individuální vstup 

Pravidelný velký nábor Tchaj-ťi probíhá 2x ročně. První kolo v září a druhé v lednu. Dle počtu nováčků zpravidla otevíráme nové kurzy pro začátečníky. Výhodou společného začátku je možnost sdílet si své zkušenosti se zhruba stejně „zkušenými“ a sdílet radosti i strasti společných úspěchů i neúspěchů.

Je ale možné přihlásit se a začít navštěvovat naše kurzy a lekce kdykoli během roku. Prvních pár lekcí (počet potřebných „osobek“ se odvíjí od pohybové zručnosti žáka) se vám bude věnovat přidělený instruktor (starší student, intruktor či učitel)  osobně. Jakmile Mistr usoudí, že můžete pokračovat dál bez hrozby sebepoškození nesprávným cvičením, přidáte se k ostatním.

Co potřebujete a jak na se cvičení Tchaj-ťi připravit

Často nás v prvních kontaktních emailech, nebo telefonátech upozorňujete na to, že jste nic necvičili, že nemáte kondici, že nemáte zkušenost s bojovým uměním a jestli to vadí.

Nevadí!

 Jsme škola bojového umění Taiji! Naším úkolem je vás vše potřebné naučit, nikoli vám dokazovat, že nemáte sílu, že jste nepohyblivý a vůbec ….doteď jste vše dělali špatně?…i to spravíme 😉

Celé shrnuto… nijak se nepřipravujte!

Tedy vlastně ano, zabalte si pohodlné sportovní oblečení a obuv (ideálně s nízkou podrážkou, např. něco jako sálové kopačky), nápoj a případně zápisník na poznámky. To je vše, nic dalšího není třeba!Uveřejněno

v

, ,

od

Značky: